تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

اینجا مرکز تعمیر تهران میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات ایندزیت (یخچال ، یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، اجاق گاز ، مایکروفر ، مایکروویو ، جاروبرقی ) شما عزیزان به مشکل برخورده است . نگران نباشید !!! چونکه …

 • مجموعه تعمیر تهران با شعب مختلف در سراسر تهران مرکز تعمیرات ایندزیت می باشد .
 • کلیه خدمات تعمیر تهران با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیر تهران دارای ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات تعمیر تهران با فاکتور رسمی ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات ایندزیت می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن مرکزهای ایندزیت در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

 

تعمیر ماشین لباس شویی ایندزیت

تعمیرات لوازم خانگی شما را انجام میدهند.

تعمیر تهران ،تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین لباس شویی ایندزیت . بروز مشکلات و انواع خرابی در لباسشویی و سایر لوازم خانگی اجتناب ناپذیر است اما خوشبختانه هر مشکلی راه حلی دارد و برای رفع این مورد می توان از خدمات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت (indesit)  تعمیر تهران استفاده نمود. تعمیر تهران بعنوان نمایندگی تعمیرات ایندزیت ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعمیرات کلیه محصولات لوازم خانگی ایندزیت از جمله لباسشویی می باشد.در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی ایندزیت خود می توانید از طریق مرکز تعمیر تهران از خدمات پس از فروش و تعمیرات این برند استفاده نمایید.

۰۱

تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت

برخلاف سال  های گذشته که برای تعمیرات ماشین ظرفشویی و سایر لوازم خانگی لازم بود آن را به تعمیرگاه ها منتقل کنیم ، تعمیر تهران بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت با بهره گیری از تکنسینهای آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت کلیه ی تعمیرات را در منزل شما انجام می دهد.تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید. به منظور رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده را تضمین می نماییم.قیمت طبق نرخ های مصوب اتحادیه با ارائه فاکتور می باشد.شما می  توانید با تماس با تلفن های ما بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

چرا تعمیر تهران را انتخاب کنم؟

تعمیر تهران مرکز تخصصی نصب و تعمیرات لوازم خانگی درتهران می باشد و مجری تخصصی خدمات پس از فروش برند های لوازم خانگی مطرح  درجهان می باشد. تیم تخصصی تعمیرات، استفاده از قطعات اصلی، ارائه فاکتور و گارانتی رسمی و پشتیبانی قوی از ویژگی های بارز تعمیر تهران می باشد .

 شما میتوانید جهت اعزام سریع کارشناسان ما  با  شماره تلفن  زیر تماس بگیرید.

پرسنل با تجربه

تعمیر تهران دارای تیمی مجرب و متعداست که تمام دوره های اموزشی را طی کرده اندورضایت مشتری در اولویت کارآنها می باشد .

اعزام سریع کارشناس

پس از تماس با تعمیر تهران و ثبت اطلاعاتشما ، کارشناس در همان روز و در اسرع وقت در محل حاضر می شوند.

جهت اعزام کارشناس تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۶۱۰۲۴۷

گارانتی خدمات

در تعمیر تهران استفاده از قطعات اورجینال شرکتی و دارای ضمانت در تمام مراحل تعمیرات در دستور کار تعمیرکاران قرار دارد .

هزینه های شفاف

هزینه تعمیرات در مجموعه تعمیر تهران کاملا منصفانه و شفاف تعیین شده و در اتمام کارفاکتوررسمی شرکت به مشتری تحویل میشود .

کمپانی اینزیت در سال ۱۹۵۷ پس از فروخته شدن شرکت merloni تاسیس شد. نام این شرکت called Merloni Elettrodomestici SpA بوده و توسط Vittorio Merloni اداره می شد.در دهه ۸۰ میلادی ، با تشکیل شرکت های ایتالیایی دیگر در زمینه لوازم خانگی با خارج از کشور همکاری می کردند ، Merloni Household اولین تولید کننده داخلی در صنعت شد. از سال ۱۹۸۱ شرکت یک دوره بحرانی را می گذراند که در سال ۱۹۸۴ با انعقاد قرار داد ریاست Confindustriaپایان یافت . درآمد و سود ناشی از رشد شرکت، خانواده Merloni را بر آن داشت که به بازار بورس وارد شود.در سال ۱۹۸۷، Merloni Elettrodomestici که در لیست تبادلات قرار داشت، ایندزیت را به دست آورد که هم رقیب سرسخت او در بازار داخلی بود و هم حضور خوبی در بازار جهانی و ۳۳% فیلکو را داشت.در سال ۱۹۸۸، Merloni تحت برندهای آریستون و ایندزیت، معاملاتی به اندازه ۰۵۹/۱ میلیون دلار داشت و تبدیل به چهارمین تولید کننده اروپایی در لوازم خانگی شد. سال های بعد، کمپانی فرانسوی Scholtès را جذب خود کرد.

مزایای استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی مجاز ایندزیت سرویس

شما با انتخاب تعمیر تهران بعنوان تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ایندزیت می توانید از افراد متخصص که علاوه بر آشنایی با محصولات ایندزیت از دانش فنی کافی برخوردارند و روش های تعمیراتی به روز شده ای را فراگرفته اند بهره ببرید.

تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت شامل:

 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت.
 • نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت.
 • نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر ایندزیت.
 • نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ایندزیت.
 • تعمیرگاه مرکزی ایندزیت به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین.

برای درخواست تعمیر لوازم خانگی ایندزیت، فرم را تکمیل نمایید

تعمیر تهران به جهت رفاه هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز موارد زیر را به عنوان خدمات پس از فروش برای مشتریان در نظر گرفته است:

–       استفاده از تمامی قطعات اصل و اورجینال در تمامی تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

–       دارا بودن ضمانت نامه و کارت گارانتی برای تمامی قطعات استفاده شده در تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

–       تمامی قطعات ارائه شده برای تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت شامل هولوگرام می باشند.

–       حرفه ای ترین تکنسین های آموزش دیده و با تجربه برای تمامی تعمیرات و سرویس لوازم خانگی مشتریان عزیز.

 

 تعمیر تهران در تلاش است با اعزام سریع کارشناس  و حضور به موقع  در محل مشتری ، گامی موثر در جهت ارتقاء کیفیت خدمات این مجموعه بردارد .

فرم درخواست کارشناسCall Now Buttonدرخواست تکنسین